‘Men is niet gewend dat verpleegkundigen zulke stappen ondernemen’, vertelt ic-verpleegkundige Philip Pieterse, tweede van rechts.

Zes ic-verpleegkundigen van het Leidse academisch ziekenhuis maakten de gang naar de bestuursrechter nadat de Adviescommissie Rechtspositionele Bezwaren van hun ziekenhuis eerder hun verzoek afwees.

Ze willen dat hun functieprofiel van 2003 wordt geactualiseerd en daarmee in een hogere salarisschaal terechtkomen. De bestuursrechter heeft hen ongelijk gegeven: het functieprofiel van ic-verpleegkundigen krijgt dus vooralsnog geen update.

Takenpakket

‘Sinds 2003 is het takenpakket van ic-verpleegkundigen steeds verder uitgebreid. We doen nu bijvoorbeeld zelfstandig bloedanalyses, bedienen de hart-longmachine, dialyseren en leiden niet-verpleegkundigen op. Tegenover al die toegenomen verantwoordelijkheden mag een hoger salaris staan’, vindt ic-verpleegkundige Philip Pieterse. 

Klagen

Wat begon met een goed gesprek op de werkvloer, leidde tot een gang langs verschillende organen binnen het LUMC. ‘Onderling vonden we al langer dat het functieprofiel niet meer aansloot bij ons daadwerkelijke takenpakket.’

‘Je kunt blijven klagen vanachter de balie, of je kunt in actie komen’, zegt Pieterse. ‘Als je transparant bent en gewoon je werk goed blijft doen, kun je zoiets prima aan de kaak stellen bij je werkgever.’

Strijden

En dus kozen zo’n dertig ic-verpleegkundigen bewust voor het traject langs de teamleider, vloermanager, de directie, het bestuur en uiteindelijk de adviescommissie. ‘Toen dat niets opleverde, besloten we met z’n zessen als eerste verpleegkundigen in Nederland in de rechtbank te strijden voor ons doel. Voor onszelf, maar ook voor alle collega’s in andere ziekenhuizen.’ 

Bang

Binnen het ziekenhuis vielen in eerste instantie wat monden open, volgens Pieterse. ‘Je kunt dan merken dat men niet gewend is dat verpleegkundigen zulke stappen ondernemen. We zijn nooit van plan geweest te gaan rellen, onze werkgever heeft ons geen haarbreed in de weg gelegd om deze weg te bewandelen’, zegt hij.

‘Ik krijg regelmatig mails van collega-verpleegkundigen uit het hele land die ook hun functieprofiel langs de lat willen leggen. Velen zijn bang voor een verstoorde werkrelatie, maar dat hoeft echt niet: je mag best eens opkomen voor jezelf. Ik werk al 42 jaar als verpleegkundige, er is nooit geld. Dat neemt niet weg dat je mag vechten.’ 

Hoger beroep

Nu ook de bestuursrechter heeft gesteld dat het functieprofiel van ic-verpleegkundigen volstaat zoals het is, is het voor Pieterse en zijn vijf collega’s niet per definitie klaar. ‘FNV en NU’91, de bonden die achter ons staan, beraden zich nu op hoger beroep. Ik hoop uiteraard dat we daarmee verder kunnen, zodat deze onredelijke situatie niet langer blijft bestaan.’ 

Aantrekkelijke sector

Hoewel Pieterse het geen verrassing vindt dat bestuursrechter hen ongelijk gaf, vindt hij het jammer dat de rechter zo rigide omgaat met de regels. ‘Zeker in de huidige tijdsgeest is een passende beloning voor verpleegkundigen van groot belang; de zorg moet een aantrekkelijke sector zijn met goede arbeidsvoorwaarden. Al ga ik bijna met pensioen, ik ben nog niet van plan de handdoek in de ring te gooien.’