Zorg leveren die aansluit bij de wensen en behoeften van cliënten… Het klinkt vanzelfsprekend, maar in de praktijk kan het best lastig zijn. Zeker bij doelgroepen die hun wensen moeilijk kenbaar kunnen maken, zoals mensen met dementie of een verstandelijke beperking. Extra belangrijk dus dat zorgprofessionals hun cliënten kunnen ‘lezen’ en begrijpen wat zij wel en niet willen. Een nieuw gelanceerde tool helpt daarbij.

Wegingskader Clientperspectief
Foto: KatarzynaBialasiewicz/Getty Images/ iStock

Premium

Premium

Wil je dit artikel lezen?

Neem Zorgwelzijn.nl een week gratis op proef. Na een week stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle premium artikelen lezen
  • Online alle artikelen uit Zorg+Welzijn magazine lezen
  • Toegang tot meer dan 850 zinvolle dagbestedingsactiviteiten

Al abonnee? Log dan in

Hidde Middelweerd