De app is een mobiele weergave van het Kwaliteitsregister V&V, een online registratiesysteem waarin verpleegkundigen en verzorgenden kunnen bijhouden hoe zij hun deskundigheid op peil houden om goede kwaliteit van zorg te kunnen blijven bieden. V&VN heeft de app ontwikkeld op verzoek van haar leden.

Wat heeft de app te bieden?

  • Een portfolio van je vakbekwaamheid altijd bij de hand.
  • Een helder overzicht van je activiteiten.
  • Eenvoudig invoeren van een activiteit.
  • Gemakkelijk en snel bewijs van deelname meesturen.
  • Eenmalig inloggen met je V&VN-account.

Download de app

Om de app te gebruiken moet je ingeschreven staan in het Kwaliteitsregister V&V.

Download de app in de Google Play Store 

Download de app in de App Store

Deze video laat zien hoe de app werkt:

https://www.youtube.com/watch?v=Ew_uNudnccg

Waarom een Kwaliteitsregister?

Het Kwaliteitsregister Verpleegkundigen & Verzorgenden is een initiatief van de beroepsgroepen zelf. Hiermee voldoen zij aan de opdracht van de overheid om zelf zorg te dragen voor de kwaliteit van hun werk. Registratie in het kwaliteitsregister is op vrijwillige basis. In deze video vertellen verpleegkundigen en werkgevers over het belang van deskundigheidsbevordering:

https://www.youtube.com/watch?v=dARrmLMfZn0

 

Lees meer over het kwaliteitsregister V&V op de website van V&VN.

Beroepscompetentieprofielen

De beroepsgroepen in de VVT werken met beroepscompetentieprofielen, waarin taken en competenties beschreven zijn. Door scholingen te doen, die gekoppeld zijn aan het beroepscompetentieprofiel en een onafhankelijk accreditatiesysteem, blijft je als verpleegkundigen en verzorgenden op de hoogte van de ontwikkelingen in je vak.

Lees meer over de beroepscompetentieprofielen over Zorg voor Beter.