Sterre ten Houte de Lange

De ggz in Nederland barst uit haar voegen. Ondanks alle goede bedoelingen, actieprogramma’s en afspraken blijven de wachttijden oplopen. Ondertussen is er overbehandeling van lichte mentale klachten en onderhandeling van ernstige psychiatrische aandoeningen. Dat moet én dat kan anders, meent Elnathan Prinsen, voorzitter van de NVvP.

Elnathan Prinsen
Enathan Prinsen, voorzitter van de NVvP: ‘We zien het aantal ggz-hulpvragen en de wachtlijsten stijgen, terwijl het ggz-aanbod almaar groter wordt en de prevalentie van psychiatrische ziektes nagenoeg onveranderd is.’ Fotograaf: Jeroen Dietz

Premium

De Nederlandse Vereniging voor Psychiatrie

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sterre ten Houte de Lange

Sterre ten Houte de Lange