Waar pgo-aanbieders in Nederland mondjesmaat nieuwe aansluitingen bij elkaar scharrelen, treedt in Groot-Brittanië zoetjesaan de wet van de grote getallen in werking. Dankzij een overeenkomst met de gemeente Londen springt het potentiële gebruikersaantal van preferred provider Patients Know Best (PKB) van 12 miljoen naar 20 miljoen. ‘Met zulke aantallen kunnen we eindelijk laten zien dat een pgo op schaal werkt’, zegt voorzitter Richard Smith van de raad van commissarissen.

Foto: santiago silver/stock.adobe.com

Premium

Met een potentieel bereik van

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Philip van de Poel