Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech

Aan goede ideeën en handige oplossingen is in de zorg geen gebrek. Om de brug tussen innovatie en implementatie te slaan, is een lange adem en veel expertise en financiële slagkracht nodig. Een samenwerkingsverband tussen Healthplus.ai, SAS en PW Consulting kreeg onlangs ruim 1 miljoen euro subsidie om hun AI-toepassing die post-operatieve infecties voorspelt precies die stap te laten zetten. ‘Artsen willen dat het gebruiksvriendelijk is en aantoonbaar beter dan hoe ze het nu doen.’

immimagery / stock.adobe.com

Premium

‘Ik ken Bart nog uit

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sytse Wilman

Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech