De e-learning bestaat uit 19 vragen waar je ongeveer 30 minuten mee bezig bent. De vragen gaan over allerlei onderwerpen binnen het thema Zelfredzaamheid: Weet jij bijvoorbeeld welke problemen cliënten kunnen krijgen als ze minder bewegen? En hoeveel spierkracht ze verliezen als ze 2 weken op bed liggen?

Ontvang een certificaat

Na het beantwoorden van elke vraag krijg je een toelichting. Zo leer je er meteen van. Als je minimaal 15 vragen goed beantwoordt, ontvang je een certificaat. Heb je niet genoeg vragen goed? Geen nood! Je kunt de module net zo vaak herhalen als je wilt.

Doe de gratis e-learning Zelfredzaamheid (duur: 30 minuten)     

Gratis e-learnings

Het Free Learning platform, met 40 vrij toegankelijke e-learnings, is door LOCOmotion en Vilans gelanceerd. Maandelijks maken 30.000 mensen er gebruik van.

Bekijk alle 40 gratis e-learnings

Doe ook de e-learning Zelfredzaamheidsradar

Met de Zelfredzaamheidsradar breng je de zelfredzaamheid van je cliënten in kaart. Samen bedenk je manieren hoe je de zelfredzaamheid van de cliënt kunt verbeteren. Scoort jouw cliënt bijvoorbeeld slecht op mobiliteit? Dan kun je samen op zoek naar hulpmiddelen om dit te verbeteren.

In de e-learning ‘Zelfredzaamheidsradar’ krijg je 17 vragen waarin je jezelf de basiskennis over zelfredzaamheid en de Zelfredzaamheidsradar eigen kunt maken. Ook bij deze e-learning kun je een certificaat halen. Daarnaast krijg je 1 accreditatiepunt.

Doe de e-learning Zelfredzaamheidsradar (duur: 30 minuten)