Je krijgt 20 vragen waar je ongeveer 30 minuten mee bezig bent. Na het beantwoorden van elke vraag krijg je een toelichting. Zo leer je er meteen van. Als je minimaal 16 vragen goed beantwoordt, ontvang je een certificaat. Heb je niet genoeg vragen goed? Geen nood! Je kunt de module net zo vaak herhalen als je wilt.

Uiteindelijk leer je natuurlijk het meest in de praktijk, maar deze e-learning helpt je goed op weg. Weet jij bijvoorbeeld hoe je een tillift goed moet verrijden? En hoe je je handen en voeten moet plaatsen bij het duwen?

Doe de gratis e-learning Manoeuvreren (duur: 30 minuten)     

Praktijkrichtlijn Fysieke Belasting

Veel zorgverleners hebben fysieke klachten en overbelasting. Het manoeuvreren met zware karren, bedden en tilliften is een belangrijke bron van deze overbelasting. Er is een heel heldere Praktijkrichtlijn Fysieke Belasting (pdf). Om die goed te gebruiken, is het handig om deze e-learning te volgen.

Gratis e-learnings

Het Free Learning platform, met 40 vrij toegankelijke e-learnings, is door LOCOmotion en Vilans gelanceerd. Maandelijks maken 30.000 mensen er gebruik van.

Bekijk alle 40 gratis e-learnings