Medewerkers, vrijwilligers en mantelzorgers werken van oudsher veelal in een taakgerichte context. Hoe zorg je ervoor dat zij deze manier van werken loslaten en zorg en begeleiding geven vanuit kennis over behoeften, levensgeschiedenis en persoonlijkheid van ouderen?

Zorgcirkel medewerkster Candida Aries (r) met cliënte mevrouw Schreijer

Om dit voor elkaar te krijgen heeft De Zorgcirkel, ondersteund door Morgens, het programma Persoonsgericht Werken (PGW) ontwikkeld.

Meer weten over onze aanpak van persoonsgericht werken? In de whitepaper ‘De weg naar persoonsgericht werken in de ouderenzorg’ lees je meer over het cultuurveranderingstraject waarin medewerkers, vrijwilligers en mantelzorgers inzicht krijgen in persoonsgericht werken en hoe daarnaar te handelen.

Laat uw gegevens achter en ontvang de whitepaper in uw mailbox.