Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

De financiering zal niet de belangrijkste belemmering zijn voor het bouwen van de geplande tienduizenden verpleegzorgplekken de komende jaren. Dat zei minister Hugo de Jonge (VWS) tijdens het debat in de Tweede Kamer woensdagavond over de ouderenhuisvesting. Het besluit om eventueel tot een meerjarig Wlz-budget te komen laat hij over aan een nieuw kabinet.

Minister Hugo de Jonge van VWS aanpassen.
De regierol is in het zorgstelsel niet goed belegd, vindt minister Hugo de Jonge van VWS. Foto: VWS/Martijn Beekman

Premium

Volgens De Jonge hoeft het

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx