Sterre ten Houte de Lange

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Ouderenzorgorganisatie tanteLouise sloot deze week een coalitie met het zorgkantoor van CZ om de komende vijf jaar te werken aan een toekomstbestendige ouderenzorg. ‘Met inzet van innovatieve zorgtechnologie en het implementeren van een therapeutisch klimaat kunnen we ervoor zorgen dat mensen veel langer thuis kunnen wonen en minder kwetsbaar worden’, zegt bestuursvoorzitter Conny Helder.

oude mannetjes
Met de juiste ondersteuning kunnen ouderen nog lang vitaal en mobiel blijven. Foto: Ljupco Smokovski / stock.adobe.com

Premium

De ouderenzorg staat voor grote

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sterre ten Houte de Lange

Sterre ten Houte de Lange

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx