Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Er moet pro-actiever gekeken worden naar de verouderende samenleving en de budgetten die nodig zijn om de langdurige zorg te bekostigen. Elk jaar worden de budgetten overschreden en elk jaar zorgt dit voor onzekerheid bij de zorgaanbieders, zegt Mireille de Wee, voorzitter van de kerngroep Wonen en Zorg bij ActiZ en bestuurder bij Mijzo. ‘Tot nu toe wordt het iedere keer gefinancierd, maar je vraagt wel af hoe ver dit kan gaan.’

chronisch zieken
Foto: AdobeStock

Premium

De Wee reageert op het

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx